Alt limit olmaksızın tüm alışverişlerde kargo ücretsiz.

İZMİR’E DESTEK OL!

25,00 100,00 

Son derece zor bir dönemden geçiyoruz. Vakit birlik vakti!

30 Ekim 2020 tarihinde yaşadığımız deprem sonrasında evleri yıkılan, hasar gördüğü için çadırda kalan ve arama kurtarma çalışmalarında görev alanlara elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Siz de bizim gibi onlara destek olup kahve hediye etmek isterseniz çok seviniriz.

Bütün kahveler 1’er kg’lık paketler halinde öğütülmüş olarak İzmir’de ihtiyaç duyulan bölgelere tarafımızdan ulaştırılacaktır. Sizler istediğiniz miktarda destek olabilirsiniz.

İndirim!

GÜNEY AMERİKA DENEME PAKETİ – 4X100G

135,00  110,00 

Bu paket filtre demleme yöntemleri için özel olarak kavrulmuş 4 adet 100’er gram toplamda 400 gram kahve seçkisinden oluşmaktadır. Paket içeriğindeki kahveler aşağıdadır.

Bu paket içeriğinde bulunan kahveler çekirdek olarak gönderilmektedir. Öğütüm tercihiniz varsa eğer bunu sipariş notunuzda belirtirseniz seviniriz.

İndirim!

AFRİKA DENEME PAKETİ – 4X100G

140,00  115,00 

Bu paket filtre demleme yöntemleri için özel olarak kavrulmuş 4 adet 100’er gram toplamda 400 gram kahve seçkisinden oluşmaktadır. Paket içeriğindeki kahveler aşağıdadır.

Bu paket içeriğinde bulunan kahveler çekirdek olarak gönderilmektedir. Öğütüm tercihiniz varsa eğer bunu sipariş notunuzda belirtirseniz seviniriz.

İndirim!

ESPRESSO DENEME PAKETİ – 3X200G

130,00  100,00 

Bu paket espresso demleme yöntemleri için özel olarak kavrulmuş 3 adet 200’er gram toplamda 600 gram kahve seçkisinden oluşmaktadır. Paket içeriğindeki kahveler aşağıdadır.

Bu paket içeriğinde bulunan kahveler çekirdek olarak gönderilmektedir. Öğütüm tercihiniz varsa eğer bunu sipariş notunuzda belirtirseniz seviniriz.

İndirim!

FİLTRE DENEME PAKETİ – 4X100G

140,00  115,00 

Bu paket filtre demleme yöntemleri için özel olarak kavrulmuş 4 adet 100’er gram toplamda 400 gram kahve seçkisinden oluşmaktadır. Paket içeriğindeki kahveler aşağıdadır.

Bu paket içeriğinde bulunan kahveler çekirdek olarak gönderilmektedir. Öğütüm tercihiniz varsa eğer bunu sipariş notunuzda belirtirseniz seviniriz.

Kenya Masai AA Top

35,00 250,00 

Masai kelime karşılığı olarak “cennete yakın” anlamına gelmektedir.

Bu kahve, Kenya Dağı‘nın doğu kesimindeki Meru bölgesinde hazırlanan özel bir seçkidir. Masai kahveleri, adını Kilimanjaro ile Kenya Dağı arasında yaşayan orijinal etnik Afrika grubu Masai‘lerden almıştır. Masai kahvelerinin lezzet yelpazesi gerçekten çok geniş. Kiraz ve vişne gibi kırmızı meyvelerin yanı sıra, siyah frenk üzümü, şeftali ve tropik meyve tatlarına eşlik eden yoğun yasemin aromalarıyla dolu bir fincanla karşılaşacaksınız. Volkanik toprak yapısı Masai kahvelerine hoş bir asitlik verir, ayrıca buna kadifemsi yumuşak bir çikolata tatlılığı eşlik etmektedir. Kahvenin gövdesi güzel ve zarif bir karakter göstermektedir.

Tüm Kenya kahveleri için kalite sınıflandırması esas olarak elek boyutuna göre yapılmaktadır. AA, en üst kalite kahveyi göstermektedir. Derecelendirme yapıldıktan sonra ayrıca “Top” veya “Plus” kalite ayrımları, en az sayıda küçük hataya izin verildiğini göstermektedir. Kalite olarak AA en yükseği göstermekle birlikte son dönemde AB kalite sınıfında da çok iyi kahveler elde edilebilmektedir.

Colombia La Isla Red Honey

35,00 250,00 

%100 Caturra varyetelerinden oluşan La Isla Red Honey lot’u 204 saatlik uzun bir fermantasyon sonucu edindiği müthiş karakterle bizim beğenimizi fazlasıyla kazandı!

Tedarikçilerimizden Moka Trade aracılığı ile elde ettiğimiz Mercanta seçkisi olan La Isla Red Honey fincanda sunduğu harika karakteristiğiyle “iyi kahve nedir?”in karşılığı gibi. Bu sezon Las Mercedes çifliğinin yüksek potansiyele sahip iki kahvesi La Gallineta Anaerobic & Washed ve La Isla Red Honey tabuları yıkarcasına bir çiflikten çıkan iki müthiş kahve mikro-lot‘u olarak dikkat çekiyor. Açıkçası bu iki müthş kahveyi sizlere sunmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

La Isla lot’u, Las Mercedes‘teki en eski parsellerden biri. 10 hektarlık alanda sadece % 100 Caturra varyetesi yetiştirilmektedir.

Bu lot elle hasat edildikten sonra çiftliğin son teknoloji değirmenine teslim ediliyor. Onaylanan kahve meyveleri daha sonra uzun bir fermantasyon sürecinden geçmekte. Meyveler sepetler içinde 204 saat fermente edildikten sonra eko-hamur haline getirilerek müsilaj bozulmadan bırakılır. Fermentasyon sonrasında kahveler üzerindeki ballı musilaj ile birlikte yükseltilmiş yataklarda veya teraslarda güneşte kurutulur. Burada optimum neme ulaşıncaya kadar düzenli olarak döndürülmektedir. Kurutulduktan sonra kahveler, ihracata hazırlanmadan önce yapışkan ballı müsilajı çıkarmak için ayıklanır.

Uganda Sipi Falls Washed Organic

34,00 230,00 

Uganda’dan zarif gövdesiyle dikkat çeken son derece kompleks meyvemsi bir kahve!

Bu kahve, Uganda’nın Kapchorwa bölgesindeki Elgon Dağı’nın eteklerinde Bugisu bölgesinde bulunan aileye ait çiftliklerden elde edilmektedir. Bugisu bölgesi, adını bu bölgeye özgü Bugisu halkından almıştır. Görkemli şelalenin adını taşıyan Sipi Falls kahve projesi, bölgedeki kaliteli kahve üretimini güçlendirmek ve çiftçiler için sürdürülebilir bir gelir yaratmak amacıyla 1999 yılında kuruldu.

Kawacom, proje katılımcıları arasında yenileme faaliyetlerini büyük ölçüde teşvik etti ve son birkaç yıldır çiftçilere yılda yaklaşık 200.000 kahve fidanı dağıttı. Bu SL 14 ve 28 çeşitleri, bölgenin iklimine çok uygun ve yüksek fincan kalitesi sunabiliyor.

Birincil budama, hasattan sonra Aralık ve Şubat aylarında yapılır, bu sayede kuru dallar, verimsiz ve hastalıklı dallar çıkarılır. Yaşlı, verimsiz ağaçların güdülenmesi de bu süre zarfında gerçekleştirilir ve daha fazla üretkenlik için anahtar bir araçtır. Üretken dalların seçilmesine yardımcı olan, hava akışını iyileştiren ve hastalığı sınırlayan diğer budama türleri de yıl boyunca yapılmaktadır.

Rwanda Musasa Nkara

35,00 250,00 

Rwanda Musasa Nkara, 3 sene sonra yeni hasatıyla tekrar Coffeerem’de!

Dukunde Kawa Kooperatifi (Musasa) 2000 yılında kurulmuştur. Kooperatif, uluslararası pazar için yüksek kalitede kahve üretirken çoğunlukta kadın iş gücünü istihdam etmeyi ve yerel ailelere maksimum fayda sağlamayı misyon edinmiştir. 2003 yılında Ruanda savunma bakanlığı tarafından sağlanan fonlarla ilk yıkama istasyonunu inşa ettiler. Bu destek karşılığında Dukunde Kawa kooperatifi, Ruanda’daki diğer yıkama istasyonlarının inşaatını finanse etmek için yıllık net kârının yüzde 10’unu bağışlamaktadır.

Musasa Dukunde Kawa ile çalışan çiftçiler gelirlerini en az iki katına çıkardılar ve kooperatif, her yıl özel kahve pazar için olağanüstü lotlar üretiyor. ‘Musasa‘, ‘yatak yapmak için bir yer‘ anlamına gelir ve ‘Dukunde Kawa‘, Kinyarwanda’da ‘kahveyi sevelim‘ anlamına gelir – kahvenin kırsal topluluklarda yaşayanların yaşamlarını iyileştirme gücüne atıfta bulunur.

Musasa Dukunde Kawa’nın üç yıkama istasyonu var ve 2.148 üye ile Ruanda’nın en büyük kooperatiflerinden biri olarak biliniyor. Nkara yıkama istasyonu 2007 yılında kurulmuş ve bugün kooperatif bünyesinde üretilen kahvelerin % 15 ila 20 kadarını işlemektedir.

Colombia Mammutidae Collective #1 Geisha

50,00 80,00 

Mammutidae Kolektifi, Huila bölgesinin Gigante alanı içinde 28 çiftçi üyeden oluşan bir topluluktur. Üyelerin 22’si şu anda Tabi varyetesi yetiştirirken geri kalan 6 üye 2017’den beri yerel bir dernek olan Cooprocafes’in desteğiyle Geisha varyetesi yetiştirmektedir. Bu özel Geisha varyetesi kahve, doğal işleme yöntemiyle inanılmaz ayırt edici karakterler sunmakta. Paketi açar açmaz ortaya koyduğu yoğun aromatikler sanki parfümsü bir etki bırakıyor. Yoğun portakal çiçeği ve çikolata aromalarına eşlik eden fincanda kuru erik ve çilek tatları. Bitişte yoğun esmer şeker ve çikolata tatlılığı ile fantastik bir kahve olduğunu söyleyebiliriz.

Önemli bilgilendirme: Bu kahve sadece çekirdek olarak satılmaktadır. Öğütülmüş olarak satışını maalesef yapmıyoruz. Satın alırken bunu lütfen dikkate alınız 🙂

*Bu ürün de indirim kodları geçerli değildir.

Colombia La Gallineta Anaerobic

34,00 230,00 

Karşınızda anaerobik fermantasyon süreciyle dikkat çeken özel bir mikrolot La Gallineta!

Güneybatı Antoquia’nın ılıman iklimi ve dağlık arazisinde bulunan Finca Las Mercedes, yüksek kalitede kahve üretimi için mükemmel bir konuma sahiptir. Bu ideal konumdaki arazide, Guerra ailesi 384 hektarlık alanlarının 150’ hektarlık kısmını kahve üretimine ayırmıştır.

La Gallineta mikrolotu adını Las Mercedes‘in bir zamanlar süt çiftliği olduğu günlerden alıyor. Gallinas ispanyolca tavuk demek. La Gallineta (Ga-Yi-net-a diye okunur) lotu, çiftliğin farklı yerlerinden elle özenle seçilerek toplanan Yellow ve Red Colombia varyetelerinin bir karışımıdır. Meyveler toplandıktan sonra aynı gün kabuklarından ayrıştırma işleminden geçerek Las Mercedes’in son teknoloji işleme tesisinde, 40 saat boyunca serin sıcaklıkta anaerobik fermantasyona bırakılır. Anaerobik fermantasyon sonrasında tam yıkama işleminden geçen kahveler daha sonra istenen optimum nem oranına ulaşana kadar yükseltilmiş kurutma yataklarında sürekli döndürülerek kurumaya bırakılır.

Indonesia Sumatra Orang Utan G1

33,00 200,00 

Yağmur ormanları aynı zamanda kritik tehlike altındaki Sumatra orangutan’larının da yaşam alanıdır. Tropikal yağmur ormanlarının giderek artan yıkımı, hem orangutanların hem de çiftçilerin varlığını tehdit ediyor. Geniş tropikal yağmur ormanları, Sumatra’nın eşsiz Arabica kahvelerinin gelişmesi için ihtiyaç duyduğu özel iklimi sunuyor. Olağanüstü kalitedeki Arabica kahveleri, kraterlerin dik yamaçlarında, yağmur ormanlarının yarattığı sisli ve buğulu koşullar sayesinde eşsiz karakteristikler edinerek yetişmektedir.

Orang Utan Projesi sayesinde kahve satışından elde edilen kârlar; organik sertifikasyon ve organik tarım yöntemleri, kahve üretimi, işleme yöntemleri, pazarlama, altyapı, depolama ve nakliye gibi tesislerin geliştirilmesi için yatırımlara dönüştürülmektedir.

DR Congo – Societe Maitea

35,00 250,00 

KARŞINIZDA TEK KELİMEYLE FANTASTİK BİR İLK HASAT KAHVESİ SOCIETE MAITEA!

Yoğun karışık ve tatlı bir meyve suyuna benzeyen Société Maitea içtiğiniz ilk yudumla birlikte harika ve fantastik bir kahve olduğunu hemen hissettiriyor. Bizim için harika bir deneyim sunan bu Congo kahvesi umuyoruz ki sizler içinde benzersiz bir kahve keyfine dönüşür.

Kahvenin hikayesi;

Bir zamanlar karanlık savaşlar ve cinsel şiddet geçmişiyle boğuşan bir kasaba olan Minova, bugün geçmişinden kurtulmaya çalışıyor. Kahve üretimini ekonomik başarı ve sosyal istikrar oluşturmak için kullanan Société Maitea’nın kurucuları Eba Murua(Biyolog ve Primatolog) & Wally Mahindu (kahve tutkunu ve çok yönlü kahve uzmanı), yerel topluma örnek olarak bir fark yaratmanın yanı sıra DRC’de (ve özellikle Kivu eyaletinin) kahve kalitesinin ne kadar yüksek olduğunu tüm dünyaya göstermeyi amaçlıyor.

2014 yılından bu yana, kahve almaya gelen uluslararası firmaların yardımıyla bölge ekonomisi yavaş yavaş büyümeye başladı. 2019 yılında Société Maitea’da bulunan yerel kooperatifler, Minova yıkama istasyonlarında ilk kez tamamen yıkanmış Arabica partisini üretebildiler.

Société Maitea, gerçekten mükemmel kahveler üreterek, yeni kurulan Matiea Vakfı aracılığıyla, birlikte çalıştığı nüfusun sosyal gelişimine yardımcı olmaya çalışıyor. Vakfın öncelikli hedefleri sağlık, eğitim ve koruma bilincini geliştirmektir. Societe Matiea, bunu çeşitli yollarla gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır:

Sağlık : Tehlikeli koşullarda yaşayan kadınları destekleyin ve yetersiz beslenen çocukları her çocuk programı için tek öğünle besleyin

Eğitim : Kahvede bulunan kadınlar için okuryazarlığı artırmanın yanı sıra engelli çocuklar için özel programların oluşturulması (şu anda bölgede mevcut değildir)

Koruma : Goma okulları ile ortaklıkları aracılığıyla bölgede Doğa ve koruma bilincini geliştirmek

Şu anda bölgede koruma veya çevre programları olmamasına rağmen, Eba ve Wally bunu değiştirmeyi planlıyor. Société Maitea, Arabica partisini yalnızca 2019 yılında tedarik etmeye başladığından, bir su pompası inşa etmek ve kompost yönetimi gibi ilk adımlar çoktan atılıyor. Eylül 2019 itibarıyla Maitea, okullarda çiftçilik projelerine de katılarak gelecek nesillere eğitim sağlanmasına yardımcı oluyor. Eva ve Wally’nin şu anda karşılaştıkları sorunlarla mücadele etme taahhüdü, topluma fayda sağlama ve iklim değişikliği tehditleriyle mücadele etme çabalarına gönülden inanmamızı sağlıyor. Société Maitea büyümeye devam ederken, daha iyisi için değişimi beslemeye devam edeceklerinden eminiz ve çabalarını desteklemekten gurur duyuyoruz.

Guatemala San Pedro Necta Organic

33,00 200,00 

Bugüne kadar kavurduğumuz belki de en tatlı kahve karşınızda!

Guatemala’nın batı dağlık bölgesi Huehuetenango’dan gelen bu kahveler eşsiz karakteristiği ile öne çıkıyor.

San Pedro Necta belediyesi, küçük çiftlik evleri ile karakterizedir. Kahve, burada yaşayan çoğu insan için birincil gelir kaynağı konumundadır. 140 üyesi bulunan Bütünleşik Kalkınma Derneği (ASODESI) tarafından desteklenen bu çiftlikler organik ve sürdürülebilir tarım üzerine yoğunlaşmıştır. Üyeler tarafından yetiştirilen baskın çeşitler Bourbon, Pache ve Caturra’dır. ASODESI, üyelerine toplu sağlık hizmetleri ve eğitimden tarımsal girdilere erişime kadar bir çok alanda çeşitli hizmetler sunmaktadır. Üyelerinin çoğunluğu, Guatemala’da tarihsel olarak marjinalleştirilmiş bir grup olan Yerli Mam-Maya’lardan oluşmaktadır.

Stokta yok

REM PROJECT-01

75,00 

Dikkat bu ürün ön satıştadır. Gönderimler 15 Haziran’dan itibaren yapılacaktır.

REM PROJECT 01; bugüne kadar ki en önemli projelerimizden biri. Satın alacağınız ürün deneysel olduğu için burada kullandığımız özel Geisha varyetesinin yüksek fiyatı, kargo ve ambalaj maliyetlerinden dolayı az miktarda olmasına rağmen yüksek gibi gözüken bir fiyat söz konusu. Tamamen deneysel bir ürün olduğu için fiyatlandırmasını diğer kahvelerimizden daha farklı olarak ele aldığımızı bilmenizi isteriz.

Gelişmeleri instagram hesabımız @coffeerem‘den duyurmaya devam edeceğiz. Takipte kalmayı unutmayın.

Deneyenlerin yorumlarını merakla bekliyoruz. Bize mesaj veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Fermantasyon süreci ve diğer detaylar:

80 saat anaerobik fermantasyon sonrasında; ilk faz 50 derece suyla ikinci faz 5 derece suyla termal şok yaparak 3 kez yıkanmıştır. 3 hafta süreyle istediğimiz 11,2 nem miktarına ulaşana kadar sürekli kontrol edilerek güneşte kurutulmuştur.

Önemli bilgilendirme: Bu kahve sadece çekirdek olarak satılacaktır. Öğütülmüş olarak satışı olmayacaktır.

MİKTAR: 60 GRAM

Demleme için tavsiyelerimizi sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz.

Burundi Matraco Businde COE

33,00 200,00 

Matraco şirketi 2015 yılında Mr. Matsisti tarafından kuruldu. Şirketin üç yıkama istasyonu ve 10.000’den fazla kahve ağacı bulunmaktadır. Yıkama istasyonlarından ikisi Kayanza ilinde, diğeri ise Muyinga ilinde faliyet göstermektedir. Kayanza’da bulunan iki yıkama istasyonu 2013, 2014, 2015 ve 2017 yarışmalarında Cup of Excellence (Mükemmellik Kupası) ödülleri kazandı. Matraco, etik ticaret anlayışı, çevreye duyarlılığı ve üretim sürecinde en ince detaylara bile odaklanan yapısıyla Burundi ülkesi için kahve adına önemli bir misyon üstlenmektedir.

Matraco Businde yıkama istasyonundan gelen bu kahveler son derece kompleks bir karakter gösteriyor. Fincanda nazik ve zarif hatta çoğunlukta çay gibi bir gövdeye sahipken son derece olağanüstü net bir denge ve buna eşlik eden temiz bir tatlılığa sahip.

Cascara

Cascara – Kurutulmuş Kahve Kirazı

40,00 

Karşınızda Sihirli İçecek Cascara!

Coffeerem dükkanda tüm yıl boyunca en çok servis ettğimiz içeceklerden biri Cascara oldu. Hatta özellikle gelen bazı müdavimleri olduğunu da söyleyebiliriz.

Peki nedir bu Cascara? dediğinizi duyar gibiyiz.

Cascara ile ilgili söyleyeceğimiz en önemli şey onun kahve meyvesinin çekirdekleri ayıklandıktan sonra kalan kabuk kısmı olduğudur. Bu kabuklar güneşte belirli bir süre kurutulduktan sora tıpkı bir çay gibi demlenip içilebiliyor. Bize gelemeyenler için de artık internet üzerinden satışını yapmaya başlıyoruz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Brazil Alfenas Dulce

28,00 150,00 

Minas Gerais’in güneyinde Alfenas bölgesinden özenle seçilmiş tedarikçilerin kahveleri, yumuşak içime sahip karakterleriyle öne çıkıyor. Alfenas Dulce’nin düşük asiditesi ve yoğun fındık aromaları ile bir çok kahve sever tarafından beğenileceğini düşünüyoruz.

Colombia Huila Cherry Fiesta

30,00 170,00 

Bizi kendine hayran bırakan bir kahve ile karşınızdayız. Açıkcası bu kahvede elde ettiğimiz sonuç bizi son derece şaşırttı. Fincanda bu kadar temiz ve ipeksi dokuya sahip bir kahveyi herhalde ilk defa içmiş olabiliriz. Dengeli karakteri ile ortaya çıkan Huila Cherry Fiesta bize göre tam bir keyif kahvesi! Günün her saati kendinizi ödüllendirmek için en doğru tercih olabilir. Bu kahve için tavsiye ettiğimiz kahve su oranı 1:17. Comandante kullanıcıları için 26 klik öğütme ile istediğiniz kahve miktarını 2:10-2:50 demleme süreleri arasında en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Colombia Narino Cherry Fiesta

30,00 170,00 

Compañía Cafetera La Meseta S.A., Kolombiya halkının mutluluğunu ve sevincini temsil eden yeni bir kahve sunmaktan mutluluk duyuyor. Narino Cherry Fiesta Serisi; toprağın, renkli şehirlerin, küçük kasabaların, geleneklerin, şenliklerin mutluluğunu ve sıcaklığını birleştiren bir ürün. İnanılmaz derecede fantastik aromalara sahip yüksek kaliteli, karmaşık ve tatlı bir fincan sunuyor. İlk yudumda hissedilen narenciye ve ahududu notaları bitişte son derece tatlı olgunlaşmış üzüm karakteri ile müthiş olduğunu söyleyebiliriz.

Kenya Asali AB

30,00 170,00 

Karşınızda şaşırtıcı bir Kenya kahvesi olduğunu söyleyebiliriz. Aberdare bölgesinde 1700 metre yükseklikte yetişen Bourbon, Kent ve SL28 varyetleri geleneksel Kenya kahvelerinden farklı karakteristikler sunabilmekte. Asali Kooperatifi‘nin 155 çiftçi üyesi var ve her yıl 1200 torba civarında kahve üretiyor. Kavurmalarımız sonucunda yaptığımız tadım değerlendirmelerinde belirgin sitrik asiditesine rağmen sunduğu güçlü gövde son derece keyifli bir fincan sunması Kenya Asali AB‘nin en belirgin karakteri. Soğudukça ortaya çıkan böğürtlen reçeli gibi yoğun tatlık bizim ve tadım yapan kahve severlerin oldukça beğenisini kazandı 🙂

Colombia Inga Aponte 2150 Washed

33,00 200,00 

Aponte’nin Inga topluluğu, eski İspanyol öncesi İnkaların soyundan gelmekte. Bu topluluk Fetih döneminde, doğal sığınak haline gelen yüksek dağlarda izole bir şekilde kaldılar. Topluluk 19. yüzyılın ikinci yarısına kadar Kolombiya’nın geri kalanıyla temas kurmayı sürdürmedi. Ne yazık ki, 1990’larda temas çoğunlukla suçtu ve Inga’nın sığınağı zulüm yeri haline geldi. Kabile yıllarca gerilla gruplarının, uyuşturucu kaçakçılarının ve paramiliterlerin etkisi altında haşhaş ve koka üretimine zorla dahil oldu. Bir zamanlar barışçıl olan dağlar, Inga’ın 15 yıl öncesine kadar tuzağa düşürüldüğü yasa dışı plantasyonlar ve şiddet ile doluydu.

Son yıllarda ise bölge valisinin çabaları sayesinde dağlar Inga kabilesi için güvenli bir bölge haline geldi. Yasadışı ürünler yeni bir kültüre yol açmak için ortadan kaldırıldı: Artık en önemli ekonomik kaynak kahve haline getirildi. Caturra kahve varyetesi, Inga topraklarında, deniz seviyesinden ortalama 2150 metre yükseklikte, Resguardo Inga Aponte’deki küçük mülklere dikildi. Bu yükseklik, Galeras Volkanı’nın besin açısından sunduğu zengin toprak yapısı ile birleştiğinde, son derece karmaşık ve tatlı kahvelerin edilmesinde son derece önemli bir rol oynuyor.

İşleme:

Elde edilen olgunlaşmış kahve kirazları. Parabolik kurutucularda veya verandalarda güneşte kurutulur. Kurutma sırasında her 30-45 dakikada bir meyveler karıştırılırak daha dengeli bir kurutma sağlanmaya çalışılır.

Ethiopia Sidamo GR2

30,00 170,00 

Bu kahve, başkent Addis Ababa’nın güneyindeki Sidamo bölgesinden geliyor. Sidamo bölgesi, yüksek irtifa, bol yağış, optimum sıcaklık ve zengin toprak yapısı nedeniyle kahve yetiştirmek için ideal iklim koşullarına sahip oluşuyla ünlüdür.
Elimize yeni ulaşan Sidamo kahveleri yıkama işleminden geçmiş. Son derece tutarlı sonuçlar sunan bu kahveler fincanda parlak ve zarif narenciye asiditesine eşlik eden çiçeksi ve meyvemsi kokularının yoğunluğunun baş döndürücü seviyelerde olduğunu siz de hemen fark edeceksiniz.

Panama Boquete

33,00 200,00 

Boquete, Baru Volkan dağının (Panama’daki en yüksek) doğu tarafındaki bir vadidir. Vadi tabanı deniz seviyesinden yaklaşık 1000 metre yüksekliktedir ve kahvenin çoğu 1650 metre yükseklikte volkanın yanına doğru vadiyi çevreleyen yamaçlarda ve platolarda yetiştirilir. Boquete, özellikle çiçekli bitkilerde inanılmaz biyoçeşitliliği ile de bilinir.

Mexico MWP Decaf Kafeinsiz Kahve

50,00 170,00 

Meksika’nın en yüksek dağlarından elde edilen sular kullanılarak kafeinsizleştirme işlemi yapılan bu kahve temiz ve dengeli karakteri ile beğenimizi kazandı. Yeşil kahve çekirdekleri, kafeini çıkarmak için suya batırılır. Dağ suyu kafeinin çıkarılması sırasında kahvenin orijinal tat bileşenlerini korur. Elde edilen kahve % 99,9 kafeinsizdir. İşlem bittikten sonra çekirdek kurutulur ve paketlenir.

Red Ceremony Espresso&Filtre

45,00 140,00 

Red Ceremony günün her saati tüketebileceğiniz düşük asidite ve orta yoğunlukta gövdesine eşlik eden fındıklı bitter çikolata tatları ile öne çıkıyor. Hem filtre hem de espresso’da orta yoğunlukta kahve lezzeti seviyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Dark Ceremony Espresso&Filtre

45,00 140,00 

Dark Ceremony yoğun gövdesiyle sert kahve severler için harika bir seçim. Hem filtre hem de espresso’da yoğun kahve lezzeti istiyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Golden Ceremony Espresso&Filtre

40,00 130,00 

Golden Ceremony siz kahve severler için günün her saati tüketebileceğiniz orta yoğunlukta bir filtre kahve veya espresso makineniz varsa eğer yumuşak içimli bir espresso olarak son derece keyifli fincanlar sunabiliyor. Coffeerem dükkanda filtre kahve severlerin favorisi olan bu kahveyi biz ayrıca espresso değirmenimizde imza espresso kahvemiz olarak kullanmaktayız.

Brazil High Mogiana Türk Kahvesi

39,00 110,00 

Damakta düşük asidite, pürüzsüz, yumuşak içime sahip ve tatlı. Farklı bir Türk kahvesi deneyimi için Brezilya’dan özel bir naturel kahve çekirdeği seçtik. Türk kahvesi severlerin yeni favorisi olacağını düşünüyoruz.

Bu ürün Türk Kahvesi olarak öğütülmüştür.

Brazil Alfenas Dulce Türk Kahvesi

45,00 150,00 

Alfenas Dulce Türk Kahvesi, düşük asiditesi, orta yoğunluktaki gövdesi, belirgin fındık ve çikolata aromalarıyla öne çıkıyor. Türk Kahvesi’nde farklı deneyimler için tavsiye ederiz.

Mexico MWP Kafeinsiz Türk Kahvesi

50,00 170,00 

Meksika’nın en yüksek dağlarından elde edilen dağ suları kullanılarak kafeinsizleştirme işlemi yapılan bu kahve temiz ve dengeli karakteri ile beğenimizi kazandı. Yeşil kahve çekirdekleri, kafeini çıkarmak için suya batırılır. Dağ suyu kafeinin çıkarılması sırasında kahvenin orijinal tat bileşenlerini korur. Elde edilen kahve% 99,9 kafeinsizdir. İşlem bittikten sonra çekirdek kurutulur ve paketlenir.

63 sonuçtan 1-30 arası gösteriliyor

İndirim!

AFRİKA DENEME PAKETİ – 4X100G

140,00  115,00 

Bu paket filtre demleme yöntemleri için özel olarak kavrulmuş 4 adet 100’er gram toplamda 400 gram kahve seçkisinden oluşmaktadır. Paket içeriğindeki kahveler aşağıdadır.

Bu paket içeriğinde bulunan kahveler çekirdek olarak gönderilmektedir. Öğütüm tercihiniz varsa eğer bunu sipariş notunuzda belirtirseniz seviniriz.

Brazil Alfenas Dulce

28,00 150,00 

Minas Gerais’in güneyinde Alfenas bölgesinden özenle seçilmiş tedarikçilerin kahveleri, yumuşak içime sahip karakterleriyle öne çıkıyor. Alfenas Dulce’nin düşük asiditesi ve yoğun fındık aromaları ile bir çok kahve sever tarafından beğenileceğini düşünüyoruz.

Brazil Alfenas Dulce Türk Kahvesi

45,00 150,00 

Alfenas Dulce Türk Kahvesi, düşük asiditesi, orta yoğunluktaki gövdesi, belirgin fındık ve çikolata aromalarıyla öne çıkıyor. Türk Kahvesi’nde farklı deneyimler için tavsiye ederiz.

Brazil High Mogiana Türk Kahvesi

39,00 110,00 

Damakta düşük asidite, pürüzsüz, yumuşak içime sahip ve tatlı. Farklı bir Türk kahvesi deneyimi için Brezilya’dan özel bir naturel kahve çekirdeği seçtik. Türk kahvesi severlerin yeni favorisi olacağını düşünüyoruz.

Bu ürün Türk Kahvesi olarak öğütülmüştür.

Stokta yok

Brewista Artisan Kette 0,9L – Mat Beyaz Gövde

1.750,00 

Merakla beklenilen yeni jenerasyon Brewista akıllı Artizan Demleme Su Isıtıcısı. Bir kettle’da istediğiniz tüm özellikleri maksimum kontrol ve verimlilik için birleştirir. Hassas dijital kontrol, suyu 1 dereceye kadar ısıtır ve bir düğmeye basarak Celsius’tan Fahrenheit’e değiştirilebilir. Mevcut ısı göstergesi size her an doğru değerleri gösterir.

Stokta yok

Brewista Artisan Kette 0,9L – Mat Siyah Gövde

1.750,00 

Merakla beklenilen yeni jenerasyon Brewista akıllı Artizan Demleme Su Isıtıcısı. Bir kettle’da istediğiniz tüm özellikleri maksimum kontrol ve verimlilik için birleştirir. Hassas dijital kontrol, suyu 1 dereceye kadar ısıtır ve bir düğmeye basarak Celsius’tan Fahrenheit’e değiştirilebilir. Mevcut ısı göstergesi size her an doğru değerleri gösterir.

Brewista Artisan Kettle 0,9L – Metalik Gövde

1.750,00 

Merakla beklenilen yeni jenerasyon Brewista akıllı Artizan Demleme Su Isıtıcısı. Bir kettle’da istediğiniz tüm özellikleri maksimum kontrol ve verimlilik için birleştirir. Hassas dijital kontrol, suyu 1 dereceye kadar ısıtır ve bir düğmeye basarak Celsius’tan Fahrenheit’e değiştirilebilir. Mevcut ısı göstergesi size her an doğru değerleri gösterir.

Burundi Matraco Businde COE

33,00 200,00 

Matraco şirketi 2015 yılında Mr. Matsisti tarafından kuruldu. Şirketin üç yıkama istasyonu ve 10.000’den fazla kahve ağacı bulunmaktadır. Yıkama istasyonlarından ikisi Kayanza ilinde, diğeri ise Muyinga ilinde faliyet göstermektedir. Kayanza’da bulunan iki yıkama istasyonu 2013, 2014, 2015 ve 2017 yarışmalarında Cup of Excellence (Mükemmellik Kupası) ödülleri kazandı. Matraco, etik ticaret anlayışı, çevreye duyarlılığı ve üretim sürecinde en ince detaylara bile odaklanan yapısıyla Burundi ülkesi için kahve adına önemli bir misyon üstlenmektedir.

Matraco Businde yıkama istasyonundan gelen bu kahveler son derece kompleks bir karakter gösteriyor. Fincanda nazik ve zarif hatta çoğunlukta çay gibi bir gövdeye sahipken son derece olağanüstü net bir denge ve buna eşlik eden temiz bir tatlılığa sahip.

Cafec Abaca Filtre Kağıdı

75,00 

ABACA Filtre Kağıdı


Bu kağıt, ABACA(Manila Lifi) ve bir ağaçlandırma projesinden elde edile kağıt hamurunun karışımından imal edilmektedir. FSC sertifikalı ABACA filtre kağıdı çevreci bir üründür diyebiliriz. FSC sertifikası karışımda kullanılan liflerin çevre dostu yöntemlerle üretildiğinin kanıtıdır. Abaca, oldukça yüksek hava ve sıvı geçirgenliği, sertlik ve elastikliğe sahiptir. Cafec hava kurutma sistemi sayesinde filtrelerin iki yüzü de dengeli bir krepe yapısına sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Abaca kağıt filtreler, hem dayanıklıdır hem de demleme sırasında tıkanmaların önüne geçmeye yardımcı olur. Bir yandan da klasik kağıtlara göre daha sürdürülebilir bir hammadde karışımına sahiptir. Ve elbette, Japonya’da üretilmiştir.

Cafec TH-1 Filtre Kağıdı 100’lü

85,00 

TH-1 Aroma ve Temiz İçim

-Kalınlık-1: Kalınlık 0.15mm
-Yoğunluk: Yüksek
-Tek Tarafı Krepeli (İç taraf krepesiz, dış taraf krepeli)


TH-1 Yapısı

Kağıdın iç tarafında krepe bulunmuyor ve böylece iç taraf yüzey alanı oldukça küçük. Kahvenin toz partikülleri bu alana tutunarak az miktarda su akış alanı kalmasını ve suyun kağıt içinde yoğunlaşmasını sağlıyor. Suyun kağıt içinde yoğunlaşmasıyla oldukça fazla aroma ortaya çıkıyor. Dış taraftaki krepe sayesinde dışa tarafa çıkan suda çözünmüş kahve düzenli bir akışa sahip oluyor. Kağıt yoğunluğunun yüksek olması, neredeyse tüm toz partiküllerini ayrıştırarak temiz içimli bir bardağa olanak sağlıyor.

Cafec TH-2 Filtre Kağıdı 100’lü

85,00 

TH-2 Gövde ve Tatlılık

-Kalınlık-2: Kalınlık 0.22mm
-Yoğunluk: Orta
-İki Tarafı Krepeli (düşük yükseklik)


TH-2 Yapısı

ABACA lifleri kağıt hamurundan 4 kat daha güçlü yapıya sahip olmasına rağmen ağaç lifinin yarısı kalınlığındadır. Avantajları sayesinde, birçok profesyonel “ABACA filtre kağıdı”’ nın yüksek kalitesini takdir etmekte.

JHDC Resmi Ürünü
Bu filtre kağıdı JHDC (Japonya Demleme Şampiyonası) resmi ürünü ve “iyi bir asiditeyle yüksek kaliteli kahve” demleme alanında oldukça iyi puanlama almıştır.

Cafec TH-3 Filtre Kağıdı 100’lü

85,00 

TH-3 Denge ve Lezzet

-Kalınlık-3: Kalınlık 0.28mm
-Yoğunluk: Düşük
-İki Tarafı Krepeli (Dengeli yükseklik)


TH-3 Yapısı

İyi dengelenmiş iki taraflı krepe, suyun kusursuz akışını sağlamakta. 3 tip kağıt içerisinde yüzey alanı en geniş olması sayesinde tüm toz partikülleri tutunsa dahi su akış alanı en başından sonuna kadar bozulmuyor. Düzenli akış oldukça dengeli ve lezzetli bir kahve elde etmenizi sağlıyor.

Cafec Traditional Filtre Kağıdı 100’lü – 2 Paket

110,00 

Özgün Kağıt Üretim Teknolojisi sayesinde

Hava Kurutma ile “İki Tarafta Krepe”

Standart kağıt üretim işleminde kağıt, ısıtıcı silindir ile kurutulur ve bu işlemde kağıdın bir tarafındaki krepe, yani yüksekliği sağlayan katman preslenmiş olur.

Diğer taraftan CAFEC kağıtları, standart işlem ile presleme yerine basınçlı sıcak hava ile kurutma işlemine tabi tutulur. Böylece iki taraftaki krepelerin yüksekliği korunur. İki Taraflı Krepenin yüksekliklerinin dengesi sayesinde neredeyse tüm toz kahve partikülleri krepe tutunur. Bu sayede çamurlaşma olmadan temiz içim bir kahvenin keyfine varabilirsiniz. Dahası İki Taraflı Krepe, suyun pürüzsüz biçimde akışını sağlar.

Cafflano Kompresso Espresso Demleme Arac

480,00 

Kompresso, aslında iki kelimenin kombinasyonudur; “Compress” ve “Espresso”, yani “Bastırmak” sözcüğüyle “Espresso” ‘nun birleşiminden oluşur.

Cascara

Cascara – Kurutulmuş Kahve Kirazı

40,00 

Karşınızda Sihirli İçecek Cascara!

Coffeerem dükkanda tüm yıl boyunca en çok servis ettğimiz içeceklerden biri Cascara oldu. Hatta özellikle gelen bazı müdavimleri olduğunu da söyleyebiliriz.

Peki nedir bu Cascara? dediğinizi duyar gibiyiz.

Cascara ile ilgili söyleyeceğimiz en önemli şey onun kahve meyvesinin çekirdekleri ayıklandıktan sonra kalan kabuk kısmı olduğudur. Bu kabuklar güneşte belirli bir süre kurutulduktan sora tıpkı bir çay gibi demlenip içilebiliyor. Bize gelemeyenler için de artık internet üzerinden satışını yapmaya başlıyoruz. Yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyin lütfen.

Colombia Huila Cherry Fiesta

30,00 170,00 

Bizi kendine hayran bırakan bir kahve ile karşınızdayız. Açıkcası bu kahvede elde ettiğimiz sonuç bizi son derece şaşırttı. Fincanda bu kadar temiz ve ipeksi dokuya sahip bir kahveyi herhalde ilk defa içmiş olabiliriz. Dengeli karakteri ile ortaya çıkan Huila Cherry Fiesta bize göre tam bir keyif kahvesi! Günün her saati kendinizi ödüllendirmek için en doğru tercih olabilir. Bu kahve için tavsiye ettiğimiz kahve su oranı 1:17. Comandante kullanıcıları için 26 klik öğütme ile istediğiniz kahve miktarını 2:10-2:50 demleme süreleri arasında en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Colombia Inga Aponte 2150 Washed

33,00 200,00 

Aponte’nin Inga topluluğu, eski İspanyol öncesi İnkaların soyundan gelmekte. Bu topluluk Fetih döneminde, doğal sığınak haline gelen yüksek dağlarda izole bir şekilde kaldılar. Topluluk 19. yüzyılın ikinci yarısına kadar Kolombiya’nın geri kalanıyla temas kurmayı sürdürmedi. Ne yazık ki, 1990’larda temas çoğunlukla suçtu ve Inga’nın sığınağı zulüm yeri haline geldi. Kabile yıllarca gerilla gruplarının, uyuşturucu kaçakçılarının ve paramiliterlerin etkisi altında haşhaş ve koka üretimine zorla dahil oldu. Bir zamanlar barışçıl olan dağlar, Inga’ın 15 yıl öncesine kadar tuzağa düşürüldüğü yasa dışı plantasyonlar ve şiddet ile doluydu.

Son yıllarda ise bölge valisinin çabaları sayesinde dağlar Inga kabilesi için güvenli bir bölge haline geldi. Yasadışı ürünler yeni bir kültüre yol açmak için ortadan kaldırıldı: Artık en önemli ekonomik kaynak kahve haline getirildi. Caturra kahve varyetesi, Inga topraklarında, deniz seviyesinden ortalama 2150 metre yükseklikte, Resguardo Inga Aponte’deki küçük mülklere dikildi. Bu yükseklik, Galeras Volkanı’nın besin açısından sunduğu zengin toprak yapısı ile birleştiğinde, son derece karmaşık ve tatlı kahvelerin edilmesinde son derece önemli bir rol oynuyor.

İşleme:

Elde edilen olgunlaşmış kahve kirazları. Parabolik kurutucularda veya verandalarda güneşte kurutulur. Kurutma sırasında her 30-45 dakikada bir meyveler karıştırılırak daha dengeli bir kurutma sağlanmaya çalışılır.

Colombia La Gallineta Anaerobic

34,00 230,00 

Karşınızda anaerobik fermantasyon süreciyle dikkat çeken özel bir mikrolot La Gallineta!

Güneybatı Antoquia’nın ılıman iklimi ve dağlık arazisinde bulunan Finca Las Mercedes, yüksek kalitede kahve üretimi için mükemmel bir konuma sahiptir. Bu ideal konumdaki arazide, Guerra ailesi 384 hektarlık alanlarının 150’ hektarlık kısmını kahve üretimine ayırmıştır.

La Gallineta mikrolotu adını Las Mercedes‘in bir zamanlar süt çiftliği olduğu günlerden alıyor. Gallinas ispanyolca tavuk demek. La Gallineta (Ga-Yi-net-a diye okunur) lotu, çiftliğin farklı yerlerinden elle özenle seçilerek toplanan Yellow ve Red Colombia varyetelerinin bir karışımıdır. Meyveler toplandıktan sonra aynı gün kabuklarından ayrıştırma işleminden geçerek Las Mercedes’in son teknoloji işleme tesisinde, 40 saat boyunca serin sıcaklıkta anaerobik fermantasyona bırakılır. Anaerobik fermantasyon sonrasında tam yıkama işleminden geçen kahveler daha sonra istenen optimum nem oranına ulaşana kadar yükseltilmiş kurutma yataklarında sürekli döndürülerek kurumaya bırakılır.

Colombia La Isla Red Honey

35,00 250,00 

%100 Caturra varyetelerinden oluşan La Isla Red Honey lot’u 204 saatlik uzun bir fermantasyon sonucu edindiği müthiş karakterle bizim beğenimizi fazlasıyla kazandı!

Tedarikçilerimizden Moka Trade aracılığı ile elde ettiğimiz Mercanta seçkisi olan La Isla Red Honey fincanda sunduğu harika karakteristiğiyle “iyi kahve nedir?”in karşılığı gibi. Bu sezon Las Mercedes çifliğinin yüksek potansiyele sahip iki kahvesi La Gallineta Anaerobic & Washed ve La Isla Red Honey tabuları yıkarcasına bir çiflikten çıkan iki müthiş kahve mikro-lot‘u olarak dikkat çekiyor. Açıkçası bu iki müthş kahveyi sizlere sunmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.

La Isla lot’u, Las Mercedes‘teki en eski parsellerden biri. 10 hektarlık alanda sadece % 100 Caturra varyetesi yetiştirilmektedir.

Bu lot elle hasat edildikten sonra çiftliğin son teknoloji değirmenine teslim ediliyor. Onaylanan kahve meyveleri daha sonra uzun bir fermantasyon sürecinden geçmekte. Meyveler sepetler içinde 204 saat fermente edildikten sonra eko-hamur haline getirilerek müsilaj bozulmadan bırakılır. Fermentasyon sonrasında kahveler üzerindeki ballı musilaj ile birlikte yükseltilmiş yataklarda veya teraslarda güneşte kurutulur. Burada optimum neme ulaşıncaya kadar düzenli olarak döndürülmektedir. Kurutulduktan sonra kahveler, ihracata hazırlanmadan önce yapışkan ballı müsilajı çıkarmak için ayıklanır.

Colombia Mammutidae Collective #1 Geisha

50,00 80,00 

Mammutidae Kolektifi, Huila bölgesinin Gigante alanı içinde 28 çiftçi üyeden oluşan bir topluluktur. Üyelerin 22’si şu anda Tabi varyetesi yetiştirirken geri kalan 6 üye 2017’den beri yerel bir dernek olan Cooprocafes’in desteğiyle Geisha varyetesi yetiştirmektedir. Bu özel Geisha varyetesi kahve, doğal işleme yöntemiyle inanılmaz ayırt edici karakterler sunmakta. Paketi açar açmaz ortaya koyduğu yoğun aromatikler sanki parfümsü bir etki bırakıyor. Yoğun portakal çiçeği ve çikolata aromalarına eşlik eden fincanda kuru erik ve çilek tatları. Bitişte yoğun esmer şeker ve çikolata tatlılığı ile fantastik bir kahve olduğunu söyleyebiliriz.

Önemli bilgilendirme: Bu kahve sadece çekirdek olarak satılmaktadır. Öğütülmüş olarak satışını maalesef yapmıyoruz. Satın alırken bunu lütfen dikkate alınız 🙂

*Bu ürün de indirim kodları geçerli değildir.

Colombia Narino Cherry Fiesta

30,00 170,00 

Compañía Cafetera La Meseta S.A., Kolombiya halkının mutluluğunu ve sevincini temsil eden yeni bir kahve sunmaktan mutluluk duyuyor. Narino Cherry Fiesta Serisi; toprağın, renkli şehirlerin, küçük kasabaların, geleneklerin, şenliklerin mutluluğunu ve sıcaklığını birleştiren bir ürün. İnanılmaz derecede fantastik aromalara sahip yüksek kaliteli, karmaşık ve tatlı bir fincan sunuyor. İlk yudumda hissedilen narenciye ve ahududu notaları bitişte son derece tatlı olgunlaşmış üzüm karakteri ile müthiş olduğunu söyleyebiliriz.

Stokta yok

Comandante C40 Nitro Blade Grinder American Cherry

2.200,00 

Comandante C40 Nitro Blade gerçek kahve uzmanları tarafından gerçek kahve meraklıları için tamamıyla Almanya’da üretildi!

Comandante C40 Nitro Blade, tüm öğütüm aralıklarında yüksek performans sağlayan profesyonel bir manuel kahve öğütücüsüdür.

Stokta yok

Comandante C40 Nitro Blade Grinder Black

2.200,00 

Comandante C40 Nitro Blade gerçek kahve uzmanları tarafından gerçek kahve meraklıları için tamamıyla Almanya’da üretildi!

Comandante C40 Nitro Blade, tüm öğütüm aralıklarında yüksek performans sağlayan profesyonel bir manuel kahve öğütücüsüdür.

Comandante C40 Nitro Blade Grinder Red Sonja

2.200,00 

Comandante C40 Nitro Blade gerçek kahve uzmanları tarafından gerçek kahve meraklıları için tamamıyla Almanya’da üretildi!

Comandante C40 Nitro Blade, tüm öğütüm aralıklarında yüksek performans sağlayan profesyonel bir manuel kahve öğütücüsüdür.

Stokta yok

Comandante C40 Nitro Blade Grinder Wenge Veneer

2.200,00 

Comandante C40 Nitro Blade gerçek kahve uzmanları tarafından gerçek kahve meraklıları için tamamıyla Almanya’da üretildi!

Comandante C40 Nitro Blade, tüm öğütüm aralıklarında yüksek performans sağlayan profesyonel bir manuel kahve öğütücüsüdür.

Dark Ceremony Espresso&Filtre

45,00 140,00 

Dark Ceremony yoğun gövdesiyle sert kahve severler için harika bir seçim. Hem filtre hem de espresso’da yoğun kahve lezzeti istiyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Delter Coffee Press

395,00 

Delter Coffee Press demlemeniz üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan yeni bir demleme ekipmanıdır. Üstelik kullanımı basit ve kolay!