SAAT 15:00' E KADAR OLAN SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGODA!

Coffeerem olarak amacımız aslında çok net!

Kahve kültürünün gelişmesine yardımcı olarak ona duyduğumuz saygıyı sizlerin de hissedebilmesini sağlayabilmek.

Kahve bizim için hayranlık verici bir tohum! Belki de bugüne kadar onu bir meyvenin tohumu olduğunu bilmeden tükettik. Şimdi ise onu daha iyi tanıyoruz. Tropik iklimde oğlak ve yengeç dönenceleri arasında yetişen, yüzlerce farklı cinsi bulunan kahve tohumu yetiştiği coğrafyadan elde ettiği *terroir özelliklerle şaşırtıcı karakteristikler ortaya çıkarabilmekte.

Kahveyi doğru yorumlayabilmek adına bizim için kahveye bilimsel yaklaşım yolunu izlemek son derece önemli. Kahvenin tohumdan fincana gelene kadar geçirdiği süreçleri ve potansiyel karakteristiğini en iyi şekilde sizlere sunmaya çalışıyoruz. Kahveye tutkuyla bağlı olduğumuz bu yolculukta bize eşlik ettiğiniz için;

100TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO!

Coffeerem‘in merakla beklenen Cold Brew kahveleri online satışta!

50 saat boyunca havasız ortamda bekletilerek demlenen özel Cold Brew kahvelerimizi artık Türkiye’nin her yerinden sipariş verebilirsiniz.

Soğuk demlemelerde daha karakteristik sonuçlar sunan özel bir kavurma sitili ile hazırladığımız bu Cold Brew kahveler 18 saat oda sıcaklığında ve 32 saat buzdolabında bekletilerek toplam 50 saatte demlenmiştir.

1 litrelik özel şişelerle satılmaktadır.

Kahveler